Gespecialiseerd, Persoonlijk en Professioneel

Matchpartner is uw partner voor werving & selectie, detachering en outplacement. Ervaar de toegevoegde waarde van een gespecialiseerde, persoonlijke en professionele business partner in werving & selectie, detachering en outplacement binnen Zorg & Welzijn, Re-integratie & Verzuim, Gemeente, Commerciële Arbeidsbemiddeling, Onderwijs en Arbeidsmobiliteit.

In de huidige arbeidsmarkt is arbeidsmobiliteit een belangrijk speerpunt. Werknemers worden geacht moeiteloos te switchen tussen verschillende functies en sectoren. Dan is het wel noodzakelijk dat ze daarbij deskundig worden bijgestaan door specialisten in:

  • loopbaanoriëntatie en -advies
  • loopbaancoaching
  • tweedespoortrajecten
  • outplacementtrajecten

Ontdek de toegevoegde waarde van Matchpartner en neem contact op met onze consultants.

Partner voor werkgevers

In de branches Zorg & Welzijn, Re-integratie & Verzuim, Gemeente, Commerciële Arbeidsbemiddeling, Onderwijs en Arbeidsmobiliteit hebben we een uitstekende reputatie opgebouwd. Dat kan alleen door een complete dienstverlening aan te bieden en steeds weer de optimale match te maken.

Inmiddels hebben we een uitgebreid netwerk opgebouwd van werkgevers en kandidaten. En dit bestand groeit dagelijks, we werken iedere dag aan de vindbaarheid van onze website en vacatures. De arbeidsmarkt verandert continu, net als de wervingsmethoden. U kunt erop vertrouwen dat we steeds de laatste technieken en instrumenten toepassen.

Partner voor kandidaten

Een nieuwe baan vinden doet u niet zomaar. Daarom is onze selectieprocedure uiterst zorgvuldig. We staan kandidaten bij in hun zoektocht naar de juiste functie vanuit onze ervaring en achtergrond in hetzelfde werkgebied als zij. We hebben plezier in ons vak en dragen dat over op onze kandidaten.

Graag gaan we met u het gesprek aan. U zult merken dat we u serieus nemen en naar uw wensen luisteren. Alleen zo kunnen we steeds de ideale match maken tussen baan en kandidaat. Of u nu een freelancer of zzp’er bent, of op zoek bent naar een vaste baan of nieuwe interimopdracht.

Teaser 8
Leon Brouwers

Leon Brouwers

Directeur
E-mail
leon@matchpartner.nl  
Mobiel
06 - 549 688 47

Quote
"Plezier in het werk staat voorop, niet alleen nu maar ook over een jaar"

Lees meer...
Joost van Dieen

Joost van Dieen

Financiële Administratie
E-mail
joost@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 546 537 28

Quote
"Openheid en eerlijkheid zorgen uiteindelijk voor de goede match"

Lees meer...

Maarten de Haan

Maarten de Haan

Consultant Zorg & Welzijn
E-mail
maarten@matchpartner.nl  
Mobiel
06 - 113 084 37

Quote
"Echte professionals hebben die zeldzame combinatie: ze zijn bevlogen en bescheiden. Bevlogen omdat ze iedere dag proberen er iets bij te leren. Bescheiden omdat ze doen waar ze voor aangenomen zijn."

Lees meer...

Stephen Hoogenboom

Stephen Hoogenboom

Consultant Re-integratie & Verzuim
E-mail
stephen@matchpartner.nl  
Mobiel
06 - 449 143 55

Quote
"Als je de centimeter kans niet ziet, kun je geen kilometers maken"

Lees meer...

Daniel Petitjean

Daniel Petitjean

Consultant Gemeente & Re-integratie
E-mail
daniel@matchpartner.nl  
Mobiel
06 - 547 283 59

Quote
''Het is niet de sterkste die overleeft, noch de slimste, maar degene die zich het beste aanpast aan veranderende omstandigheden'' (Charles Darwin)

Lees meer...

Michael Reijmers

Michael Reijmers

Consultant Ruimte, Infra & Recht
E-mail
michael@matchpartner.nl  
Mobiel
06 - 444 508 04

Quote
“Succes komt door in je leven fouten te durven maken"

Lees meer...

Joyce Prak

Joyce Prak

Consultant Welzijn
E-mail
joyce@matchpartner.nl  
Telefoon
06 - 263 447 72

Quote
"Zeggen wat je doet en doen wat je zegt!"

Lees meer...

Hayat el Kadi-Acharrat

Hayat el Kadi-Acharrat

Consultant Zorg
E-mail
hayat@matchpartner.nl  
Mobiel
06 546 388 42

Quote
"Ik verplaats mij eerst in jou, daarna verplaats ik jouw werkplek!"

Lees meer...

Robert Albeda

Robert Albeda

Consultant Re-integratie & Verzuim
E-mail
robert@matchpartner.nl
Mobiel
06 336 557 02

Quote
"Als je niet durft te vragen zul je het ook nooit weten"

Lees meer...
Kitty van de Vossenberg

Kitty van de Vossenberg

Consultant Arbeidsmobiliteit
E-mail
kitty@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 535 556 52
Carin Veders

Carin Veders

Consultant Werving
E-mail
carin@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 441 211 50

Quote
"Elke dag leren"

Lees meer...